Vai melnais lauva ir dabā?

Anonim

Lauva ir gudrs, spēcīgs un ļoti bīstams plēsējs, tuksnešu un savannu vētra. Šis skaistais un lepns dzīvnieks, no kura daudzi no mums saistās ar zvēru ķēniņu, kas izraisa bailes ikvienam, bet viņš nebaidās no neviena. Mēs esam pieraduši redzēt šos muskuļotos lielos kaķus ar sarkaniem krēsliem un zelta matiem, bet arvien vairāk fotoattēlu ar tumšiem dzīvniekiem parādījās pēdējā laikā. Melnais lauva izskatās dīvaini, tik daudzi cilvēki domā: vai tas ir īsts zvērs vai izveicīgs Photoshop darbs?

Jums nevajadzētu domāt, ka to dabiskajā dzīvotnē ir tikai liones un lauvas ar sarkanīgu krāsu, savannās bieži var redzēt plēsoņus ar bijušo krēmu un ādu. Daba dažreiz atlīdzina dzīvniekus ar neiedomājamajām krāsām un toņiem. Tas viss ir saistīts ar ģenētiskām mutācijām. Ja ir leucisti un albīnas, tad kāpēc nevar būt tādas lietas kā melnais lauva?

Image

Albinisms ir pret melanismu, tāpēc ir iespējams, ka var būt gan balti, gan tumši dzīvnieki. Zinātnieki no dažādām valstīm draudzīgi atspēko faktu, ka ir melns lauva. Pēc viņu domām, tas nav iespējams ģenētiskā līmenī, bet gan izdzīvošanas ziņā. Mutāciju speciālisti izskaidro, ka tumšās krāsas indivīdi neizdzīvoja pat evolūcijas laikā, tāpēc tagad jūs pat nevarat cerēt, ka parādīsies tumšs lauva. Pat ja mēs pieņemam, ka viņš ir dzimis savvaļā, tad visticamāk, dzīvnieks neizdzīvos.

Image

Melnais lauva cieš no termoregulācijas pārkāpuma, tai ir pazemināta imunitāte, un ir dažas grūtības medībās. Ja dzīvnieks ir piedzimis nebrīvē, tad cilvēki palīdzēs tai izdzīvot, bet dabiskajā dzīvotnē tam nav nekādas izredzes. Neskatoties uz to, ka zinātnieki ir atbildējuši uz šo jautājumu detalizēti, norādot savu viedokli, daudzi cilvēki vēl aizvien sev jautā: "Vai ir melni lauvas?" un "Kur es varu tos redzēt?".

Cryptozoologists nepiekrīt pētniekiem, viņi uzskata, ka tumšus cilvēkus joprojām var atrast savvaļā. Apstiprinot savu viedokli, Āfrikas kontinentā bija ziņojumi, proti, no Okovango apgabala, un no Persijas, ka viņi redzēja melnās lauvas. Abām teritorijām ir vienādas īpašības - tās ir pārklātas ar dīvainiem kokiem un krūmiem. Šāda ainava ļauj plēsoņiem ar tumšiem matiem slēpt no apdeguma saules un paslēpties medību laikā.

Okovango tika atrasta visa tumšo lauvu lepnums, bet tos nevar saukt par melniem. Tie atšķiras no parastajiem lielajiem kaķiem tumši brūnā krāsā. Zinātnieki neatzīst, ka tas ir melanisma sekas, bet saplūst ar tuvām saistītām krustojumiem. Šī krāsa ir fiksēta, jo plēsēji dzīvo mežā.

Image

Melnais lauva ir kriptozooloģu sapnis. Viņi uzskata, ka Āfrikas krūmos vai savannā ir tumši cilvēki, bet līdz šim neviens to nevar atrast. Ja būtu atrasts melanisma lauva, pētniekiem būtu vieglāk izpētīt sugas attīstību. Zinātnieki var tikai cerēt, ka zooloģiskajā dārzā kādreiz būs dzimis melns brīnums.

Interesanti raksti

Topul celor mai interesante fotografii luate de jurnaliști săptămâna trecută

Lacul de Argint (Gatchina). Emerald mirare

Gotic ornament în arhitectură și interior

Ekaterina Safronova - soția lui Kerzhakov