Měly by děti dát anglická jména?

Anonim

Není známo, co způsobovalo, že móda dnes nazývá děti cizími jmény, vzhledem k některým jejich specifikám, ale mladé maminky jsou prostě neklidné. Pravděpodobně si myslí, že čím krásnější a neobvyklejší je jejich jméno, tím chytřejší, talentovanější a úspěšnější.

Mezi mladými domácími matkami je nejvíce respektováno anglické jméno. Jeho vliv na touhu pojmenovat dítě Jessica nebo Brandon má především moderní kino. Poté, co sledují oblíbené televizní pořady, děvčata, v každém případě, chtějí, aby jejich syn nebo dcera byla stejně „cool“ jako hlavní postavy nebo dokonce herci, kteří hrají své role. Z nějakého důvodu, provinční mladé matky často hřích s láskou k dovezeným Michel a Nicole. Ne pro nic z toho, dokonce i to, co bylo řečeno, bylo vytvořeno: „Čím více maturující je matka, tím více je dcera Angelinistka“.

Image

Dokonce i na mnoha ženských fórech můžete opakovaně narazit na témata, kde těhotné dívky žádají virtuální přítelkyně, které anglické názvy se jim líbí nejlépe. Tak, oni vytvoří něco jako hlasování, a oni budou jmenovat budoucí dítě s názvem to “vyhraje”.

Z nějakého důvodu se těmto maminkám moc nestará, jak bude cizí jméno kombinováno s ruským příjmením a patronymic. Vůbec neberou v úvahu skutečnost, že když dítě vyroste, je nepravděpodobné, že řeknou „děkuji“ za (předpokládám) Krivozub Tiffany Nikolaevna nebo Ptichkin Gerard Grigoryevich. Možná, že jsou upřímně přesvědčeni, že v budoucnu bude jejich dítě mít závratnou kariéru v zahraniční společnosti, kde v přírodě není nic takového jako střední jméno, a nikdo ji neříká svým příjmením.

Pokud však touha pojmenovat dítě v ruštině není silnější než zdravý rozum,

Image

nebylo by zbytečné alespoň rozumět tomu, co znamenají různá anglická jména. Koneckonců se může stát, že svou dceru nazveš krásným jménem Kennedy, mezitím její význam - „ošklivá hlava“ - nepohltí ucho. Nebo například pěkný mužský název Shannon znamená "stará řeka". Abychom se takovým incidentům vyhnuli, nabízíme malý seznam jmen a jejich významů nejoblíbenějších ruských dívek.

Takže anglická jména žen: Belinda (Belinda) - krásný had; Vanessa (Vanessa) - projevil se; Johanna (Johanna) - Bůh je dobrý; Dolores (Dolores) - smutek; Jennifer (Jennifer) - jméno stromu; Courtney (Courteney) - krátký nos; Nicolette - vítězství lidí; Roxana (Roxanne) - svítání; Rebecca (Rebecca) - odchyt; Scarlett (Scarlett) - Scarlet; Celeste (Celeste) - nebeský; Cheryl (Cheryl) - oblíbené; Sharon (Sharon) - prostý; Eleonore (Eleonore) - jiný, cizí; Eugenia (Eugenia) - dobře se narodila.

Image

A teď anglický muž jména: Alvin, Alvin (Alvin) - přítel elf; Bertrand (Bertrand) - světlý havran; Gabriel (Gabriel) - silný muž, poslaný Bohem; Glenn (Glenn) - údolí; David (David) - milovaný; Jason (Jason) - léčení; Jared (Jared) - sestup; Jeremy (Jeremy) - Bůh jmenován; Křesťan (křesťan) - následovník Krista; Quentin (Quentin) - pátý; Louis (Ludovic) - slavný válečník; Matouš (Matouš) - dar od Pána; Nigel je šampión; Robert (Robert) - slavný; Emile je soutěžící; Emmanuel - Pán je s námi.

Ale přesto, učit se anglická jména, zkuste si vybrat své dítě, které by bylo dobře v kombinaci s jeho příjmení a patronymic. Koneckonců, on, ne ty, žije s ním celý život.

Zajímavé články

Aeracija yra ... aeracija

Užsienio prekybos operacijos: rūšys ir formos. Užsienio prekybos apyvarta

Hugo Reyes - amerikiečių serijos „Lost“ pobūdis

Kokie grybai auga pagal pušį ir egles?