Kirill Tereshin: jak kompleksy dziecięce zmieniają ludzi w dziwaków

Anonim

Kirill Tereshin urodził się na początku sierpnia 1996 r. W Piatigorsku w normalnej rodzinie, był jedynym dzieckiem swoich rodziców. Kirill nigdy nie opowiadał o swoich krewnych iw rozmowie próbował nie dzielić się szczegółami swojego przeszłego życia. Jednak pewne fakty są znane: na przykład, że matka wychowywała dziecko samotnie, bez ojca, a Kirill rośnie bez odpowiedniej uwagi męskiej. O tym, jak Kirill Tereshin został jeźdźcem - przeczytaj artykuł.

Kompleksy dla dzieci

W dzieciństwie Cyryl był chorym dzieckiem, schudł i nie przyciągał uwagi opinii publicznej. Jako nastolatek nie cieszył się sukcesem płci przeciwnej. Facet nie opuścił stanu depresyjnego, był skłonny obwiniać swój wygląd za wszystkie swoje nieszczęścia.

Image

W pewnym momencie postanowił zaangażować się w sport, poszedł na treningi, jego głównym zadaniem było zbudowanie masy mięśniowej, aby mieć atletyczną sylwetkę, piękne bicepsy i kości w prasie. Poszedłem na siłownię z wielkim zapałem, ale nie widziałem żadnego rezultatu - praktycznie nie było. Mięśnie rosły bardzo powoli i, jak mu się wydawało, w ćwiczeniach nie było sensu.

„Synthol”

W rezultacie facet odmówił uprawiania sportu i zajęć, ale nie wycofał się z pragnienia. Młody człowiek słyszał, że co roku wśród sportowców i zwykłych obywateli wzrasta popularność hormonów steroidowych, które zwiększają masę mięśniową.

Ale nie jest konieczne stosowanie sił specjalnych. Cyryl nie spieszył się jednak z używaniem środków chemicznych, wciąż szukając bezpieczniejszego sposobu na osiągnięcie idealnych form sportowych. Studiował informacje, szukając innowacji w dziedzinie żywienia sportowego i raz natknął się na blog słynnego niemieckiego chemika, Chrisa Clarka, który napisał o leku o nazwie „Synthol”.

Image

Badacz pochwalił skuteczność tego narzędzia, które w rzeczywistości nie miało skutków ubocznych. W połowie lat dziewięćdziesiątych tylko profesjonaliści i sportowcy wiedzieli o tym leku. Teraz każdy może przeczytać o jego właściwościach i korzystać z niego. Cyryl dowiedział się, że preparat w rzeczywistości nie zawiera żadnych substancji niebezpiecznych dla ludzi, opiera się na syntetycznych, naturalnych tłuszczach i olejach, ale istnieje środek konserwujący (benzen) i lidokaina, które znieczulają miejsce wstrzyknięcia.

Sam wzrost mięśni dzięki wprowadzeniu „Syntholu” nie występuje, po prostu rozszerza włókna, zwiększając objętość sztucznie. Ponadto w miejscu wstrzyknięcia występuje proces zapalny.

Ręce Bazooka

Kirill Tereshin postanowił zrobić tę substancję samodzielnie i poeksperymentować z jego wyglądem. Wykonał zastrzyk w mięsień trójgłowy ramienia, ale nie można było kontynuować przebiegu leku, ponieważ młody człowiek został wcielony do wojska.

Image

Miałem problemy ze zdrowiem podczas serwowania, więc musiałem iść do lekarza. Jednak w masie mięśniowej nie wykryto żadnych niebezpiecznych substancji, więc Cyryl postanowił kontynuować wprowadzanie leku.

Pochodzący z wojska młody człowiek kontynuował wprowadzanie „Sintoli” w swoje ręce. W pewnym momencie jego biceps o średnicy zyskał 60 cm.

Popularność w sieci

W pewnym momencie Cyryl postanowił podzielić się swoimi osiągnięciami ze społeczeństwem. Stworzył stronę w sieci społecznościowej „Instagram” i zaczął przesyłać zdjęcia i filmy, rozmawiał o zastrzykach, prowadził dialogi z subskrybentami. Ale zamiast zazdrości chłopaków i podziwu ze strony dziewcząt, zyskał skandaliczną sławę. Facet nie przestał krytykować i dyskutować, nie wahaj się w wyrażeniach. Subskrybenci od czasu do czasu starali się obrazić Tereshina, było wiele oburzenia.

Od chwili, gdy wyznaczył sobie nowy cel. Teraz chciał nie tyle zdobyć piękną atletyczną sylwetkę, jak stać się popularnym i zarabiać wspaniałe pieniądze.

Jeśli wcześniej Cyryl twierdził, że Arnold Schwarzenegger był jego idolem, teraz chce być jak Romario Dos Santos Alves z Brazylii, który pompuje ręce w sztuczny sposób. Teraz facet stara się zarobić jak najwięcej abonentów, aby móc otrzymywać pasywny dochód bez wychodzenia z domu.

Życie osobiste

Do niedawna młody człowiek nie rozpowszechniał szczegółów swojego życia osobistego, ale skarżył się, że nie może w żaden sposób znaleźć swojej dziewczyny. Do tej pory nadal mieszka ze swoją matką w zwykłym mieszkaniu Piatigorsk, bez najmniejszego dążenia do niepodległości.

Image

Ostatnio publiczność została poruszona przez pogłoski o powieści Cyrila Tereshina i Olesy Malibu, jasnej i seksownej uczestniczki skandalicznego projektu „House-2”. Teraz mówią o nich obu. Wyznawcy twierdzili, że młodzi ludzie płoną, ale nawet ogłosili swoje zaangażowanie. Ale latem tego roku nienawiści byli zachwyceni - Olesya nazwała najbardziej niepochlebne słowa swojego byłego kochanka i napisała na swojej stronie Instagram, że ślub nie odbędzie się - znalazła nowego chłopaka.

Kirill Tereshin dzisiaj

W każdym razie osiągnięto popularność młodego człowieka - piszą o nim w Internecie, jest zapraszany do telewizji. W 2017 roku został bohaterem „Niech mówią” Andrieja Malachowa - program dotyczył dziwaków i niezwykłych ludzi współczesnej rzeczywistości. Powiedział widzom, że uważa metodę wstrzykiwania za zwiększenie masy mięśniowej za absolutnie bezpieczne.

Image

Jednak lekarze mówią przeciwnie: prędzej czy później ręce Kirilla Tereshina będą musiały zostać amputowane. W programie „Żyj zdrowo” Eleny Malyshevy, facet usłyszał rozczarowujący werdykt - „Sintol” nie może być wypompowany.

Interesujące artykuły

Kindral Sherman on maailma suurim puu. Giant sequoia

Venemaa pikkus: mitmesugused maastikud samadel laiuskraadidel

Uljanovski piirkonna kliima: omadused

Nali lõppes kuradi eest ise (video)