Olga Migunova: psihiska biogrāfija

Anonim

Tagad ir kļuvis moderns parādīt kādas ekstrasensīvas spējas. Bija pat īpašas programmas, kur savstarpēji cīnījās ar supermen. Un vienmēr kopējā masā ir iespējams izcelt tos, kurus tiešām pieskārās augstāka vara. Piemēram, Olga Migunova. Kāds neko šādu vārdu nemaz nerunā, un daudzi cilvēki atcerēsies pats Messing. Vai šai sievietei ir spēks? Vai man vajadzētu ticēt viņas vārdiem? Informācija par Migunovas biogrāfiju palīdzēs atbildēt uz šo jautājumu.

Image

Īsumā par galveno

Ir zināms, ka Olga Migunova ir krievu psihoterapeite, hipnotizētāja un dziedniece. Turklāt viņa ir Krievijas cienījamais mākslinieks. Olga Migunova ir dzimusi un audzējusi Tālajos Austrumos, Blagoveščenskas pilsētā. Viņas biogrāfijas galvenais brīdis bija slavenā padomju hipnotizētāja Volfa Messinga runas apmeklējums. Starp citu, arī Migunovas senči praktizēja dziedināšanu, un psihisks to zināja. Viņš pats uzaicināja meiteni uz skatuves un piedāvāja strādāt kopā ar apmācību. Tad meitene joprojām saņēma Voropaeva vārdu, un gandrīz piecus gadus viņa un Messing kopā ar programmu „Psiholoģiskie eksperimenti” ceļoja kopā.

Image

Kļūstot

Pēc laulībām meitene kļuva par Olgu Petrovnu Migunovu, saņēma daudzveidīgu izglītību un sāka runāt patstāvīgi, kā Maldings nomira. Tad viņa kļuva tuvi draugi ar Valentīnu Tolkunovu un Džozefu Kobzonu. Viņa kļuva par medicīnas zinātņu ārstu, sertificētu psihoterapeitu. Jau 1992. gadā parādījās Olgas Migunovas kultūras un medicīnas centrs, kur notika grupu un individuālās konsultācijas un hipnozes sesijas. Migunova pati saukta par "balto šamanu".

Image

Starp citu, tas ir autobiogrāfiskās sērijas nosaukums, kas 2016. gadā sāka filmēt. Projektu vadīja Aleksandrs Ivankins, pazīstams ar televīzijas seriālu "Likteņa krustcelēs" un "Razora lāpstiņa".

Par centru

Olga Migunova savā centrā piedāvā palīdzību psiholoģiskās palīdzības sniegšanā. Jo īpaši tas palīdz aktivizēt ķermeņa aizsargfunkciju, mazināt psihofizisko stresu, atbrīvoties no pārmērīgas darba, nervozitātes un obsesīvas bailes. Turklāt centrs novērš stresa sekas, veic atmiņas apmācību, uzlabo veiktspēju un pielāgojas pozitīvajam. Mēs varam teikt, ka centrs ir īsts spa dvēselei. Kopš 1992. gada centrs ir palīdzējis tūkstošiem Krievijas un NVS valstu iedzīvotāju. To skaidri parāda bijušo pacientu analīzes un pozitīvas ārstēšanas metožu atsauksmes. Centra prezidents ir pats Migunova, kuram šodien ir medicīnas zinātņu doktors, profesors un akadēmiķis, kā arī Starptautiskās hipnozes un eniomedicīnas akadēmijas prezidents. Viņas unikālo dāvanu un sasniegtos rezultātus regulāri apstiprina nozares speciālisti.

Image

Mākslinieks vai psihisks?

Olga Migunova sāka savu radošo biogrāfiju 16 gadu vecumā, un 45 gadu vecumā viņa sasniedza absolūtu atzīšanu. Viņa izrādes pārvēršas par īstu burvīgu skatienu, un tāpēc ir loģiskas šaubas, ka sievietei ir dāvana no augšas. Bet galu galā, lielais burvis Volfs Messings, kurš piecus gadus pavadījis meistarības noslēpumus, pamanīja ārkārtas spējas Migunovā. Vienlaikus viņš mācīja viņai strādāt ar sabiedrību, un jau tālāk valsts koncertreģionā „Rosconcert” viņa izcīnīja savas prasmes.

1970. gadā Migunova tika uzaicināta strādāt solo mājās, Amūras reģionā, un viņa 11 gadus ceļoja pa visu valsti no Taimīra līdz Ratmanova salai.

Image

Panākumu noslēpums

Šodien Migunova ir vienīgā sieviešu hipnotizētāja uz skatuves. Olga Migunova - Messinga students un vienīgā. Messing jau pazīstams darīja vairākas pravietojumus, kas piepildījās ar precizitāti. Jo īpaši Olga apprecējās ar militāro vīrieti, šķīrās un joprojām palika pie viņa. Pat precējusies bez garas laipnības, kā to teica Volfs Messings. Kopā pāris dzīvoja 42 gadus un devās savos ceļos. Rezultātā ģimene tika izglābta, bet laulība izjuka. Ceļojumā ar Migunovu viss notika. Bija runas par Damansky salu par bruņota konflikta ar Ķīnu priekšvakarā. Tad notika notikumi Čehoslovākijā un koncerti Ratmanova salā. Reiz lidmašīnā, kur lidoja Olga, durvis nokrita! Un tad man bija jāsaņem piegāde uz plaknes!

Messing mantojums

Kā šāda mentora ietekme uz meiteni? Vai Olga Migunova ir psihisks? Cilvēki ir pārliecināti, ka sievietei ir dāvana. Migunova atstāja ne tikai metafizisko, bet arī Messinga materiālo mantojumu, piemēram, kristāla bumbu, gredzenu, grāmatas. Migunova uzskata, ka skolotājs ir pārsniegts tikai medicīnā. Bet sieviete nepatīk prognozēt, viņa apsolīja to darīt pēc tam, kad viņa ar savu pārliecību redzēja viņas mātes nāvi. Viņa mudina cilvēkus doties uz zīlniekiem un nemēģināt iepriekš uzzināt savu likteni. Psihisks Migunova izskatās ļoti labs viņa vecumam. Viņš uzskata, ka Messing ir nopelns; viņš mācīja viņai baudīt dzīvi, nevis iet pāri tai. Pēc nopietnām likteņa sitienām viņa atguva vairāk nekā vienu reizi.

Migunova lieliski pārzina hipnozes iemaņas, un viņa visbiežāk numurus saviem skolotājiem vienmēr velta. Olga uzskata, ka talismanis ir sava veida piezīme, ka zinātnieki ir tikai nesen atšifrējuši. Piezīme, Messing svētīja talantīgu studentu par neatkarīgu ceļu šajā jomā.

Image

Pēc darba

Un kā darbojas Olga Migunova? Psihiskā biogrāfija ar gaišiem mirkļiem. Viņai pieder zibens hipnoze, kuru tikai zīdaiņi un šizofrēnijas nepadodas; spēj veikt čigānu hipnozi, pamatojoties uz taustes kontaktu. Viņas sesijās cilvēki var baidīties, patiešām sākt aizrīties, ja ilūzija pārklājas ar galvu. Kad Migunova varēja runāt par mēmu meiteni. Viņas māte skūpstīja psihiskas rokas. Hipnozes ietekmē tiek ārstēta psoriāze, ekzēma un stostīšanās. Migunova pēc smagas insulta izvilka sevi, saglabājot Katyusha Gagarinu, slavenā kosmonauta mazmeitu. Olga Migunova stingri iesaka izmēģināt sevis hipnozi, ko mēs bieži saucam par sevis ierosinājumu. Katru rītu jums ir jāpārdod sevi, prognozējiet nākamo dienu labākajās krāsās un piecelieties ar smaidu. Kosmoss klausās mūs, un viss notiek tādā veidā, kā mēs vēlamies šajā gadījumā.

Ko pacienti saka?

Olgas Migunovas apskats atstāj ne tikai dāmas un kungi, bet arī jaunākās vecuma grupas cilvēkus, jo viņas palīdzība nepazīst robežas. Migunova strādā ar nervu sistēmas, ādas un kuņģa slimību slimībām. Viņa nodarbojas ar problēmām ginekoloģijas, uroģenitālās sistēmas jomā. Viņa spēj izārstēt tik bieži sastopamu mūsu laika problēmu, kas ir veģetatīvā-asinsvadu distonija. Tas ietver arī jutīgas tēmas, piemēram, seksuālās disfunkcijas, alkohola vai tabakas atkarības. Un, protams, tas palīdz situācijā, kad nepieciešama svara korekcija. Migunovas metodes pozitīvi atzīmē ne tikai psihiskos kolēģus, bet arī mūsdienu medicīnas pārstāvjus. Turklāt darbs ar Migunova iezīmēja valdības apbalvojumus, un viņai pašam ir simtiem burtu. Pacienti dodas uz pieņemšanu pie brīnuma sievietes no visas Krievijas un ne tikai. Centrs saņem simtiem pateicības vēstuļu un labas vēlmes. Cilvēki saka, ka psihiskās sesijas izjūt cilvēku siltumu un mīlestību. No Migunovas nāk maiga, bet intensīva enerģijas plūsma. Viņa pieskaras un pievērš uzmanību cilvēkiem, dod motivāciju sasniegt mērķi.

Interesanti raksti

Esqueleto del búho: características de la estructura. Mirada de búho

¿Qué llevar ballet?

Titán - Satélite de Saturno

La actriz Irina Shebeko: biografía, filmografía, vida personal.