Nový typ rockového hudobníka - Tom Kaulitz

Anonim

S bratom v jednej z popredných rockových kapiel v Nemecku dosiahol obrovskú slávu. Hlavným hrdinom článku je Tom Kaulitz, hlavný gitarista Tokio Hotel. Tím na svojich koncertoch zhromažďuje pôsobivé davy milovníkov dobrej hudby.

Image

fanynka

Výsledkom slávy chlapcov, samozrejme, je neuveriteľná popularita medzi dievčatami. Tom a jeho rodina pravdepodobne nie sú najlepšími spomienkami a dokonca súdnymi spormi. Jedna z dievčat mala nejako dokonca facku. Tom zasiahol svojho fanúšika, keď bránil svoju matku v šarvátke.

Otravní milovníci hudby odvážne porušujú osobné hranice verejnej osoby, nevidia hranice medzi prácou a intímnym životom. V ich posadnutosti niekedy strácajú myseľ. Po predstavení sú dvojčatá, ktoré sú už mimo javiska, veľmi často napadnuté dievčatami.

Najaktívnejší fanúšikovia sú pripravení brániť svoje právo na fotografiu s hviezdou silou a agresívne útočia na bratov Kaulitzovcov. Je nepravdepodobné, že by takéto obťažovanie niekto spôsobil hlboké sympatie a empatiu.

Ale dav dievčat v láske - to je sen každého mladého muža, najmä základný atribút v rockovej hudbe. Chlapci sami vo svojich 27 rokoch určite raz nepoužívali popularitu na osobné účely a niektorí fanúšikovia, samozrejme, mali šťastie.

Image

Sen o siedmich strunách

Tom Kaulitz zdieľa slávu v tíme s jeho dvojča menom Bill. Títo chlapci začali svoju kariéru ako v skutočnosti vo veku 7 rokov, to bolo od tej doby, že bratia mali sen stať sa slávnymi rockovými hudobníkmi. V rodine sa objavila gitara.

Chlapci sa narodili v roku 1989 v intervale 10 minút v jednej z priemerných nemeckých rodín. Krátko po rozvode rodičia dostanú mimoriadneho nevlastného otca. Matka budúcich celebrít si rýchlo nájde nového životného partnera a privedie jedného z miestnych rockových kapiel do domu sólistky. Je to on, kto naučí dvojčatá hrať na nástroj a vštípiť do nich lásku k hudbe. Chlapci rozdrvili všeobecnú predstavu umelcov rockovej hudby. Maľovaní rebeli s kriminálnou minulosťou a ťažkým detstvom sú minulosťou.

Tom a Bill vyrastali v šťastnej rodine a dokonca ani po rozvode svojej matky a otca necítili chlapci nedostatok pozornosti. Nemuseli utiecť z domova v snahe o šťastie alebo vydržať akékoľvek ťažkosti v detstve a dospievaní. Nebolo to povstanie, ktoré ich viedlo k rockovej kultúre, ale k hudbe a láske k nej.

Keď už chalani boli skvelí na to, aby s gitarou zvládali, stretli sa s inými hudobníkmi a rozhodli sa vytvoriť tím, neskôr dostali konečné meno - Tokio Hotel.

Tom Kaulitz začal svoju kariéru - spevák, životopis, recenzie a samotná práca, ktorá poukazuje na jeho bezpodmienečný talent. Dnes sa filmári zaujímajú o chlapa, zatiaľ čo stále majú nízkorozpočtové filmy. Ale čoskoro, možno, Tom zvíťazí na vrchole v kine. Každý cieľ tohto chlapca bude nevyhnutne dosiahnutý, o čom svedčí jeho životopis. Tom Kaulitz sa nikdy nevzdáva.

Image

Dream Brothers

Bratia v minulosti neskrývajú svoje ťažké vzájomné vzťahy. V škole boli napadnutí kvôli ich neformálnemu vzhľadu. Najmä chlapci podráždili ostatných tínedžerov svojou schopnosťou starať sa o seba. Medzi chlapcami to bolo považované za znak homosexuála. Musel som obetovať svoje pohodlie počas školských rokov za oddanosť a môj sen.

Je pozoruhodné, že ani Tom a Bill nepochybovali o ich budúcom úspechu a považovali sa za hviezdy. Navyše, dokonca aj v materskej škole, chceli nosiť tričká s vlastným menom. V skutočnosti, chalani boli fanúšikmi seba alebo seba navzájom, a každý z bratov považuje súčasný vzhľad sveta za veľký úspech. Ani Bill, ani Tom Kaulitz nezakryje svoj vrúcny postoj k svojmu bratovi. Citáty detí, ktoré sa navzájom týkajú tlače, sú plné komplimentov a vtipov:

  • "Takmer nikto ma nemôže rozčúliť, okrem jednej osoby s menom na B. A táto osoba je o 10 minút mladšia ako ja."
  • "V skutočnosti spievam najlepšie v kapele - ale môj brat potrebuje prácu."

V takýchto vyhláseniach Tom hádal vzťah bratov medzi sebou, zostali rodinní, dokonca aj na pódiu.

Image

Najbližšie osoby

Tiež rockové hviezdy neskrývajú svoju vďačnosť rodičom a najmä ich matke za to, že veria v úspech svojich synov. Podľa hudobníkov, ak niekto šiel do toho ťažšie ako oni, potom to bolo presne matka. Je zarážajúce, ako teplé rodinné vzťahy boli a zostávajú. Tom už neskrýva, že žiadna dievčina v stave svojej manželky alebo len priateľka nemôže porovnávať dôveru so svojimi príbuznými. Mama a brat sú v skutočnosti stredobodom jeho života. A tak to bude pokračovať. Je ťažké posúdiť, koľko to rozrušuje alebo poteší fanúšikov nemeckého hudobníka, ale každý gitarista to bude musieť akceptovať. Tom Kaulitz zatiaľ netúžil po monogamii a zodpovednosti v žiadnom vzťahu.

Tím Tokio Hotel, ktorý vznikol v roku 2001, má obrovskú armádu fanúšikov, ale sú tu aj zlí priatelia, ktorí považujú hudbu za frivolnú a ich popularita je dočasná. Tom a jeho tím v reakcii na nešťastných priaznivcov pripravili nový album Dream Machine.

Zaujímavé články

Eksotiske frugter - et lagerhus af vitaminer og mineraler

Hvor og hvordan dannes en vulkan? Hvordan dannes en vulkanudbrud?

Rumæniens præsident, hans vigtigste funktioner og beføjelser. Fuld liste over rumænske præsidenter

Hvad skal man hen til en restaurant: tips i valg af et stilfuldt billede, foto