„Zanevsky cascade” - centrum handlowe w Petersburgu, które zyskuje coraz większą popularność

Anonim

Znaczenie centrów handlowych i rozrywkowych jest dziś bardzo duże, ponieważ są one przeznaczone nie tylko na proste zakupy, ale także na rozrywkę kulturalną. W takich miejscach możesz udać się z całą rodziną, ponieważ stworzono niezbędne warunki do tego. Wygodne będzie odwiedzenie zarówno jednej, jak i kochającej pary, a nawet pary z małymi dziećmi.

Jednym z takich centrów handlowych w Petersburgu jest „Kaskada Zanevskiego”, która jest bardzo popularna wśród ludności i każdego dnia otrzymuje tysiące turystów.

Korzystna lokalizacja

Jednym z najważniejszych czynników wysokiej sprzedaży i frekwencji w centrum handlowym w Petersburgu - „Kaskada Zanevskogo” jest to, że znajduje się on w gęsto zaludnionym obszarze miasta (powiat Krasnogvardeysky). Niedaleko znajduje się stacja kolejowa Ladozhsky, kilka stacji metra, takich jak: „Ladoga”, „Novocherkasskaya” i „Prospect Bolsheviks”.

Image

Wokół budynku znajduje się także wiele centrów biznesowych i dróg transportu publicznego, które zapewniają niekończący się strumień turystów.

Pierwszy kompleks budynków

Zaraz po otwarciu centrum handlowego Zanevsky Cascade w Petersburgu wypełniono go gośćmi z najbliższych dzielnic miasta i okolicznych osad.

Na wszystkich piętrach nie ma pustych, niewynajętych pokoi. Pierwsze cztery są zlokalizowane w zróżnicowanych sklepach i punktach sprzedaży detalicznej, takich jak supermarket Perekrestok, supermarket elektroniczny M.Video, który, nawiasem mówiąc, jest jednym z podstawowych najemców centrum handlowego Zanevsky Cascade w St. reprezentowany jest również inny sklep w tym samym kierunku, zwany „Światem Komputera”.

Ponadto kompleks ten mieści sklep z artykułami dla dzieci „Matka dla dzieci”, markowe sklepy z odzieżą, butami i akcesoriami, których liczba sięga dwustu.

Nie bez „Food Court”, dla tych, którzy są głodni podczas zakupów lub pracują w biurach, które znajdują się na dwóch ostatnich piętrach kompleksu.

Sieci fast food „Teremok” - zorientowane na kuchnię rosyjską, a także „Okolitsa”, ale Carl's Jr. działają jako najemcy w „Food Court”. ma asortyment w innym kierunku.

Image

Centrum handlowe w Petersburgu „Kaskada Zanevskiego” zostało stworzone dla wygodnej rozrywki, w tym celu znajduje się parking na kilku poziomach dla liczby samochodów ponad trzystu jednostek.

Drugi budynek

Po udanej operacji pierwszego budynku kompleksu handlowego rozpoczęła się budowa drugiego, aw grudniu 2011 r. Rozpoczęło się jego otwarcie.

Nowy budynek przylega do kompleksu handlowo-rozrywkowego po stronie stacji metra Ladozhskaya i zajmuje powierzchnię 4800 metrów kwadratowych.

Znaczną część niższego piętra tego budynku zajmują sklepy przeznaczone do użytku domowego, takie jak „Brownie”, „Dom życia”, „Dużo mebli”.

Istnieje również wiele sklepów obuwniczych, sklepów sportowych, wielu instytucji dziecięcych, sklepów z kosmetykami i bielizną, a także odzieży dla przyszłych matek.

Na wyższych piętrach budynku znajduje się kino „Formula Kino” i kluby sportowe.

Trzeci budynek TRC „Zanevsky cascade”

Dokładnie dwa lata później otwarcie trzeciego budynku - „kaskady Zanevskogo-3”.

Wszystkie trzy budynki są połączone galeriami przejściowymi, ponownie dla wygody odwiedzających.

W tym budynku znajduje się wiele sklepów obuwniczych, takich jak Sofia, Salon Shoes, Calipso, Obuv Burg.

Jest też kawiarnia „fast food”, tak kochana przez Rosjan, „McDonald's”, która znajduje się na drugim piętrze.

Image

Czwarty budynek

Tak dobra sprzedaż i popularność trzech budynków centrum handlowego w Petersburgu „Kaskada Zanevskiego” popchnęła deweloperów do pomysłu budowy czwartego budynku tego kompleksu.

Planuje się, że powierzchnia nowego budynku wyniesie około 120 650 metrów kwadratowych, cel całego terytorium pozostanie niezmieniony - wielofunkcyjne centrum, w dolnej części którego znajdą się punkty handlowo-rozrywkowe i sklepy, a dziewięć górnych pięter zajmą pomieszczenia biurowe.

Ponadto, podobnie jak w trzech poprzednich budynkach, centrum handlowe w Petersburgu „Zanevsky Cascade-4” będzie zawierać wiele obuwia, odzieży, sklepów z akcesoriami, sklepów jubilerskich, kilku restauracji i kawiarni, a także hipermarket spożywczy.

Rozrywka oferuje duże lodowisko, miejsce do gry i kręgielnię.

Czwarty budynek kompleksu zostanie uzupełniony o kolejny parking samochodowy o powierzchni 1000 metrów kwadratowych.

Image

Centrum handlowe w Petersburgu „Zanevsky cascade”, którego sklepy mają zróżnicowany profil, pozwala odwiedzającym na dokonywanie różnorodnych zakupów w jednym miejscu, podczas odpoczynku, zabawy i wykuwania się z pysznym jedzeniem.

Dziś ten kompleks handlowo-rozrywkowy jest bardzo popularny wśród mieszkańców miasta i najbliższych dzielnic mieszkaniowych, ponieważ spełnia wszystkie nowoczesne cechy i jest wyposażony w najnowsze standardy techniczne. TRC „Zanevsky cascade” w St. Petersburgu uważany jest za jeden z najbardziej udanych projektów komercyjnych miasta, przyciągający coraz większą liczbę najemców i przedstawicieli handlowych.

Interesujące artykuły

Viện sĩ Levashov Nikolai Viktorovich: tiểu sử, gia đình, sách, nguyên nhân cái chết

Làm thế nào để người Ai Cập cổ đại tiếp tục ảnh hưởng đến cuộc sống của chúng ta ngày nay?

Đạo diễn Kravchuk Andrei: tiểu sử và điện ảnh

Bảo tàng Lịch sử Tự nhiên Hoa Kỳ